“Lielā Rudens izsole”

9.novembrī Ķeguma Tautas namā notika “Lielā rudens izsole”.

Kā ierasts, Starptautiskais soroptimistu klubs “Ogre – Ķegums” divas reizes gadā rīko labdarības izsoles. Šogad jau iepriekš bija skaidrs ziedošanas mērķis – par iegūtajiem līdzekļiem tiks sarūpētas Ziemassvētku dāvaniņas sociālās aprūpes centra “Senliepas” iemītniekiem. Šim mērķim šogad pievienojās arī VPII “Gaismiņas” audzēkņi, uzzīmējot skaistas svētku kartiņas.

Lielajā rudens izsolē netrūka mantu, ko cilvēki bija ziedojuši – atnesti tika dažāda trauki, bija pat dizaineru veidoti priekšmeti, sadzīves lietas bija pieejamas plašā klāstā, bija iespēja iegādāties telpaugus, lietussargus, bērniem noderīgas lietas, dizaina elementus mājoklim, rotaslietas, televizoru, klavieres un pat antīku šujmašīnu. Šogad iedzīvotāji bija atnesuši arī lietas, kas tiks nodotas tieši SAC “Senliepas” iemītniekiem.

Izsolē kopā tika saziedots 371 eiro! Jau 13.novembrī Starptautiskā soroptimistu kluba “Ogre – Ķegums” dalībnieces dosies uz SAC “Senliepas”, lai aprunātos ar senioriem un noskaidrotu viņu Ziemassvētku vēlmes.

Paldies ikvienam, kurš piedalījās izsolē un ar savu ziedojumu svētkos iepriecinās kādu senioru. Paldies arī SIA “O Bodnīca” par dāvanu karti un Zanei Paeglei par saldumiem, kas tika izlozēti izsoles noslēgumā!

ĶEGUMA TAUTAS NAMĀ LABDARĪBAS "RUDENS IZSOLE"

ĶEGUMA TAUTAS NAMĀ LABDARĪBAS RUDENS IZSOLE

Gepostet von Fakti TV am Samstag, 9. November 2019
ĶEGUMA TAUTAS NAMĀ LABDARĪBAS “RUDENS IZSOLE”