Lielā pavasara labdarības izsole

Laiks skrien tik ātri- notikums aiz notikuma, projekti un idejas, ka esam piemirsuši uzrakstīt kā mums klājās pavasara izsolē!

2019.gada 6.aprīlī Ķeguma Tautas namā norisinājās biedrības Starptautiskais Soroptimistu klubs “Ogre-Ķegums” organizētā Lielā pavasara labdarības izsole.

Bijām nedaudz nobažījušās par apmeklētāju skaitu, jo laiks bija ļoti saulains, Ķegumā pilns ar pasākumiem, taču tas netraucēja tiem, kuri bija sanākuši ar azartu ķerties pie mantu izsolīšanas!
Mantu bija daudz- gan trauki, gan gleznas, pat bērnu gultiņa un citas jaukas lietas, kuras nu jau ir atradušas mājas, kur var būt noderīgas.

Tika saziedoti 200 euro. Izsoles dalībnieki varēja izvirzīt savus priekšlikumus, kur naudu ieguldīt. Šoreiz īstas vienošanās par konkrētu mērķi nebija. Lielāko atsaucību guva ideja par meža kaķa ierīkošanu pie skolas, birztaliņā, taču tam nepieciešamā summa ir liela un tiks domāts par citu projektu piesaisti. Tamdēļ naudiņa guļ un gaida, kad tiks izmantota!!!

Prieks, ka izsoles dalībnieki bija gan jauni, gan vecāka gadagājuma, bet visi azartiski un ziedot griboši cilvēki!

Izsoles loteriju mums laipni atvēlēja „Salons R”, kur laimīgais loterijas vinnētājs varēs baudīt sev ko tīkamu.

Katrs, kurš apmeklēja izsoli, varēja gūt ne tikai prieku un gandarījumu par kopā paveikto, bet arī atrast sev kādu noderīgu mantu vai lietu un kopā jautri pavadīt laiku.

Starptautiskais Soroptimistu klubs „Ogre – Ķegums”