Bērnu svētki Ķegumā!

Šajās brīvdienās Ķeguma pusē norisinājās dažādi jauki pasākumi, tai skaitā, ikgadējais, īpašais pasākums bērniem – “Bērnu svētki Ķegumā”!
Aktīvās Soroptimistu organizācijas biedres – Ināra, Antra, Vija, Zita, Laima, Anita (skaistās dāmas ar dzelteniem Soroptimistu T-krekliem fotogrāfijā) ar prieku iesaistījās gan pasākuma sagatavošanās darbos, gan raudzījās, lai tiktu ievēroti distancēšanās un higiēnas noteikumi, gan palīdzēja izvest aktivitātes, gan pasniegt dāvaniņas un pacienāt klātesošos ar saldumiem.
Jau otro gadu pēc kārtas Bērnu svētkos īpaši sveicam mazulīšus ne tikai no Ķeguma, bet arī no Rembates. Paldies aktīvām dāmām no Rembates – Lienei un Sandrai.
Pasākumā , uzburt brīnumus, mums palīdzēja Vāverīte – ģimenes fotogrāfējās skaistajā foto stūrītī; bija iespēja izgatavot stilizētu nozīmīti; Puķu meitene pūta balonus, kuri pārtapa par suņiem, gulbīšiem un ziediem. Gan lieliem, gan maziem patika rotaļas ar ziepju burbuļiem – noķert burbuļus ar rokām, iebāzt pirkstu burbulī….!
Soroptimistes ceram, ka dāvinātais T-krekls ar uzrakstu “Ķeguma bēbis” bērniem būs viens no mīļākiem krekliem, to uzvelkot bērni smaidīs un priecāsies!
Paldies:
Ķeguma novada pašvaldība
Dienas Centra Ķegums darbiniekiem
Aģentūra “Jogitas pasākumi”
Pasākuma atbalstītājiem

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.